Schneider Electric APC Back-UPS CS | BK325I | 325 VA | 210 W
- TootjadSchneider Electric
- Mudel: BK325I
- Saadavus: 5
-
105€
Schneider Electric APC Back-UPS CS | BK325I | 325 VA | 210 W
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Without auto-shutdown software Lead-acid battery |
| Gross depth (mm) | 178.00 mm |
| Gross height (mm) | 368.00 mm |
| Gross weight | 6.73 kg |
| Gross width (mm) | 241.00 mm |
| Maht | 325 VA |
| Net weight | 5.73 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 109 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Schneider Electric |
| Producer product family | APC Back-UPS CS |
| Producer product name | BK325I |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 2.50 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 210 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


